„Drzwi otwarte szkoły”
w Zespole Szkół
im. Marszałka Józefa Piłsudskiego Garwolinie
13 kwietnia 2013 roku
Program:
10.15 Uroczyste rozpoczęcie na dużej sali gimnastycznej
Występ muzyczny
Solistki: Klaudia Kępka, Aleksandara Paczek, Magdalena Paciorek,
Monika Szostak - uczestniczka program The voice of Poland, Weronika Wardak
Piosenka francuska w wykonaniu Aleksandry Kisiel i Pauliny Mikulskiej
Występ szkolnego zespołu muzycznego The WaterMelons
Godz 11-13 Szkolny Festiwal Nauki
Godz.13-15 Indywidualne rozmowy z nauczycielami
Punkty informacyjne dla kandydatów – sala nr 9 oraz hol na II piętrze
Punkt pracuje od godz. 10.00 do godz. 15.00.
Tutaj:
Uzyskasz informacje na interesujący Cię temat
Jeśli poprosisz licealistów, pokażą Ci szkołę
Otrzymasz Program Dnia Otwartego
Otrzymasz ulotki informacyjne o szkole
Zaopatrzysz się w gadżety i pamiątki szkolne
KAWIARENKA SZKOLNA
Zaprasza na gorącą kawę i herbatę
BIBLIOTEKA
Oferuje
Bogaty księgozbiór
Nowości książkowe
Bestsellery młodzieżowe
PEDAGOG i PSYCHOLOG SZKOLNY
Proponują w sali nr 38, II piętro w godz 11.00-13.00 testy preferencji zainteresowań i preferencji zawodowych, które pomogą Ci dokonać odpowiedniego dla Ciebie wyboru profilu klasy
Oferta szkoły –prezentacja multimedialna w sali nr 19
Szkolny Festiwal Nauki
Godz. 11:00-13:00
BLOK HUMANISTYCZNY
JĘZYK POLSKI
11:00-13:00 Literatura, sztuka i filozofia na lekcjach języka polskiego
(Mariola Kostyra – Talarek, sala nr 31, II piętro)
11:00-13:00 Warsztaty dziennikarskie
(Agnieszka Maczkowska, sala nr 37, II piętro)
JĘZYK ANGIELSKI
11:00-11:30 Trening przed maturą
(Mariola Jędrych, sala nr 29, II piętro)
11:30-12:00 Trening przed maturą ustną
(Beata Rybicka, sala nr 29, II piętro)
12:00-12:30 Projekt Comenius
(Joanna Wilbik, sala nr 29, II piętro)
11:00-14:00 Prezentacje multimedialne
(Rafał Ratajczak, sala nr 17, I piętro)
12:30-13:00 Trening przed maturą
(Anna Thel, sala nr 29, II piętro)
JĘZYK NIEMIECKI
11:00-13:00 Uczniowie na wymianie.
Lekcje multimedialne.
(Ryszard Nierubca, sala nr 40, I piętro)
JĘZYK ROSYJSKI
11:00-13:00 “Moskwa”
“Kreml w Moskwie”
(Karolina Radzik, sala nr 41, I piętro)
JĘZYK FRANCUSKI
11:00-13:00 Ciekawostki z życia Francuzów
Wyjazdy zagraniczne
Warsztaty językowe
Lekcja i prezentacja multimedialna
(Danuta Szarek, sala nr 28, II piętro)
(Bożena Cendrowska, sala nr 28, II piętro)
WOS
11:00-13:00 Mniejszości narodowe i etniczne w Polsce
– prezentacja i ekspozycja
(Anna Trzmiel, sala nr 30, II piętro)
HISTORIA
11:00-12:00 Regionalizm w edukacji historycznej
(Ewa Gałązka, sala nr 24, I piętro)
12:00-13:00 Regionalizm w edukacji historycznej
(Michał Kalbarczyk, sala nr 24, I piętro)
PRZEDSIĘBIORCZOŚĆ
11:00-13:00 Sekrety pracy zespołowej
(Małgorzata Jacak - Pokraka, sala nr 16, I piętro)
PLASTYKA
11:00-13:00 Zajęcia rzeźbiarskie
Warsztaty decoupage
(Monika Metera, sala nr 8, parter)
BLOK PRZYRODNICZY
BIOLOGIA
11:00-15:00 Wystawa – Ciekawostki biologiczne
(Hanna Jaskuła i Katarzyna Włodarczyk, sala nr 12, parter)
11:00-12:00 Warsztaty laboratoryjne
(Hanna Jaskuła i Katarzyna Włodarczyk, sala nr 12, parter)
12:00-13:00 Ze starego nowe, czyli recykling - warsztaty
(Hanna Jaskuła i Katarzyna Włodarczyk, sala nr 12, parter)
FIZYKA
11:00-13:00 Eksperymenty fizyczne
(Krzysztof Kędziorek, sala nr 15, I piętro)
11:00-13:00 Warsztaty fotograficzne
(Anna Piotrowska Pyra i Renata Wrona, sala nr 35, I piętro)
CHEMIA
11:00-13:00 Świat chemii
(Jadwiga Wiechetek, sala nr 27, II piętro)
GEOGRAFIA
10:00-12:00 Trening przed maturą
(Bernadetta Czachorowska, sala nr 23, I piętro)
BLOK NAUK SCISŁYCH
MATEMATYKA
11:00-12:00 „You can do it”-prezentacja skryptów przygotowujących do matury.
(Mirosława Malinowska, sala nr 18, I piętro)
11:00-13:00 Matematyka z kilku perspektyw
(Anna Ostrowska – Tywanek, sala nr 7, parter)
INFORMATYKA
11:00-13:00 Projektowanie pocztówek w programie Corel
Zapoznanie ze stroną internetową szkoły
(Anna Mikulska, sala nr 20, I piętro)
ZAJĘCIA REKREACYJNO - SPORTOWE
10:15 Polonez w wykonaniu maturzystów
(Paweł Kowalski, mała sala gimnastyczna)
11:00-13:00 Pokazy gimnastyczne w wykonaniu gimnazjalistek
(Andrzej Frąckiewicz, mała sala gimnastyczna)
13:00-13:30 Fitness
(Zofia Lenicka, mała sala gimnastyczna)
13:30-13:45 Nauka tańca cha-cha
(Zofia Lenicka, mała sala gimnastyczna)
15:00- Trening piłki ręcznej
(Łukasz Zawadzki, mała sala gimnastyczna)